Nature One 2017 - Kompletní line-up

nature one 2016 01Kultovní německý festival Nature One s letošním heslem "We Call It Home", který se uskuteční v tradiční bývalé raketové základně Pydna, nedaleko městečka Kastellaun od 4. do 6. srpna 2017, zveřejnil kompletní line-up všech velkých stageí i devatenácti klubů.
Na 4 obřích pódiích se vystřídají djové světových parametrů. Další stovky DJů budou v devatenácti klubových prostorech.
 
Na hlavním pódiu "OPEN AIR FLOOR" se představí už tradičně Paul van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz, nově CALVO i legendární Above & Beyond.
OPEN AIR FLOOR
pátek 4.8.2017
Above & Beyond
Cuebrick
Markus Schulz
Neelix
Netsky DJ-Set & Script MC Antwerpen
Stefan Dabruck
Sylvain Armand
aboven and beyond 03sobota 5.8.2017
CALVO
DJ Dag
Ferry Corsten
FRDY
John James
MOGUAI
NatureOne Inc. live
Ostblockschlampen
Paul van Dyk
Tujamo
 
První velký stan "CENTURY CIRCUS" bude hostit světoznámá technojména jakými jsou Sven Väth, Len Faki, Klaudia Gawlas...
CENTURY CIRCUS
pátek 4.8.2017
markus schulz 01Ben Klock
Dax J
Developer
Empty Vision
Flug
Len Faki
Rebekah
sobota 5.8.2017
Drumcomplex
Fatima Hajji
Felix Kröcher
Joseph Capriati
Klaudia Gawlas
Nakadia
Pappenheimer b2b Kerstin Eden
Sam Paganini
Sven Väth
 
Jak název dalšího stanu napovídá, "HOUSE OF HOUSE" bude zaměřen na taneční styl house. Zahrají zde například Milk & Sugar, Moonbootica nebo Tom Novy.
HOUSE OF HOUSE
pátek 4.8.2017
AKA AKA feat. Thalstroem (live)
Danielle Diaz
HUGEL
LOVRA
Milk & Sugar
Tom Novy
Worakls (live)
sobota 5.8.2017
Alfred Heinrichs
Dominik Eulberg
Emanuel Satie
Jonathan Kaspar
Moonbootica
Sascha Braemer
Sebastian Gnewkow
Wankelmut
 
Čtvrté pódium "CLASSIC TERMINAL" přivítá už legendární jména stylů rave, techno, elektro... Mark 'Oh, Woody van Eyden, Dune
CLASSIC TERMINAL
pátek 4.8.2017
DJ Hell
Mark´Oh
sunshine live DJ Team
Tom Novy
Woody van Eyden
sobota 5.8.2017
DJ Toyax
Dune
Hooligan Jam (Jam & Spoon)
Man at Arms
Tom Wax
 
KLUBY
Kromě velkých pódií bude připraveno i dalších 19 menších stanů a stageí v hangárech nebo na volném prostranství. Představujeme vám kompletní výpis klubů a vystupujících DJů:
 
DASDING (Stuttgart)
DGeorge, Mvchacho, Mario Daic b2b Tim Tanner, Lunatix, Adi Dassler
 
Masters of Hardcore (Nizozemsko)
Noize Suppressor, Mad Dog, AniMe, Re-Style, DaY-már, Furyan, Bodyshock, Dyprax, Predator, Bass-D, J.D.A., Catscan, Negative A, Crossfiyah, Meltdown, Thorax, Deadly Guns, Potato, Playboyz, Khaoz Engine, Death by Design, Tha Watcher
 
abstract/Butan/Lehmann (Koblenz/Wuppertal/Stuttgart)
Torsten Kanzler, Niereich, DJ Emerson, Flug, Sven Wittekind -live-, TWCOR -live-, Linus Quick, Chris Hirose b2b HOURS, Frank Sonic, Mani Tehrani, Lukas Stern, MoBisch, Guzzle vs. Gobbit
 
Dirty Workz (Belgie)
Amentis, Blasco, Cyber, Denza, Dr. Rude, Ecstatic, Hard Driver, Heatwavez, Josh & Wesz, Mahe, Mandy, MC I SEE, NSCLT, Phuture Noize, Psyko Punkz, Sephyx, Stereotuners, Sub Zero Project, Unsenses, Wasted Penguinz, Wave Pressure
 
Tunnel - Underground Rulez! (Hamburg)
Steve X, The Airwolf, DJ Doom, Wavestorm, GSB aka G-Style Brothers, Corehead, Znipe, DJane Sounic, Dr. Xclusive, DJ Vivid, The Bass Crawler, Madness M, HardHarmony, DJ Sven E, DJ Maniac, DJ Merlin, The Patriotz, DJ Cyre, DJ Scrub, ChrizzD, Chris Deelay, DJ Trust C, DJ Magnus
 
Hexenhouse meets Heaven & Hill Festival (Ruhr-Area)
Niels van Gogh, Da Hool, DJ Falk, Danielle Diaz, Timmy D, Dan-G, Mimalogic, StereoVision, Mechanic Freakz b2b MoBisch, Marc Wall.E, Andrew Barclay b2b Lawrence Jr., Tumanji, Roland B, JulieZ, Dropkick, Benuses, Pierre Remy
 
A.L.E.X. Events & Hardtours pres. Hardcore Gladiators (Rees/Wesel)
Sandy Warez, Tensor & Re-Direction, Vandal!sm, Masters of Noise, Hardbouncer, Hatred, TerrorClown, Eddyhardcore, Distiller, X-Treme, Paranoid, Chok Dee, Little K, Nikkel, Ruru vs. Kram
 
Club Airport & Die Rakete (Würzburg/Nürnberg)
en Dust, Matt Mus, Marcel Niveau, Tobi Neubauer, Jonas Rech, Mark Tourneur, Mike More, Bernhard Groeger, Julian Haffner, DJ To, Milan Milano, Stefan Riegauf, Karlo Weinberg, Björn Torwellen, Conrad S.
 
BPM – Hart am Limit (Frankfurt)
BMG aka Brachiale Musikgestalter, Pappenheimer, TBASS aka Minupren & Stormtrooper, PETDuo, Zahni, Sebastian Groth, O.B.I., Malke, Die Gebrüder Brett, Epyleptika, Nogge, Ochs & Klick, Komacasper, Tobi Wan Kenobi, Psytekk, Ewe
 
HeavensGate (Bochum)
Woody van Eyden and: Heatbeat, Philippe El Sisi, Corti Organ, Maarten de Jong, James Cottle, Sam Mitcham, CARINA, SUN & SET, KUNERT, DJ T.H. & Miss Cortex, Neil Moore, Cyre & Christian K., Lewis Duggleby & Ed Lynam, A-Tronix & Sven E, Joram Smit, Pascal Sander, AIYRO, Highranger, Quantor
 
Acid Wars & Fusion Club (Gelsenkirchen/Münster)
Man at Arms vs. Sorgenkint, Sutura, Wanja -live-, Crotekk -live-, Juliana Yamasaki b2b Tobias Lueke aka O.B.I., Dirty Basscore -live-, ejected soul, DR Schracid, Alexia K., Der Kaiser, Tiko, Oelig & Cruel Activity -live-, ACiDC, Mark Kalweit, Dave Ryder, Da Hunter & The incredible Papst
 
Club Borderline & Absolut Techno (Švýcarsko)
Marcos del Sol, Toy-o, Norbert.to, Andrew the Grand, Mauve, Tom H, Nelson Garcia, Tony Garcia, Azzuro, Dodobeatz, Rick Even, Johny Blaze b2b Franky Fiction, KE:NT, So Denn b2b Roselle, Smoon, KK3D, Shaleen, Basement Brothers
 
Gayphoria & Vogue Club (Koblenz)
Novy Campbell aka Tom Novy, Chookie, Dominik Diel, Frank Dux, Fräggel, Jay Frog, Sebastian Gnewkow, Hotte, Käry, Miss Mo, Olek, Paytric, Simoné, Simon Phinixx, Chris Wacup
 
BLAKKSHEEP & Flex (Berlin/Rakousko)
Markus Suckut, Brian Sanhaji -live-, Alex Bau, Drumcomplex, Kevin de Vries, ZOE, Simo Lorenz, Roman Weber, HOURS, Crazy Sonic
 
V.I.B.E.Z. Productions (Köln)
Patara -live-, Chorea Lux -live-, Necmi -live-, Nitro & Glycerine -live-, Signa -live-, Unknown Logic -live-, Capowne, Koma Kommune, Joyrider, Sam Leary, DJane Abrakathabra, DJane Elela, High-Roller, Der Träumer, FloorRockazz, Michel
 
Wir Tanzen & Decadance (Belgie)
Linear Straight, Noseda -live-, Double U Jay, Pete Howl, Seba Lecompte, Trixy, Man Outta Space, Sylvie Maziarz, Skot, J.Kops, Bion-X, Drinko, Remy-X -live-, Distanz -live-, Lebawski, Reus & Leendert, Gili & Craig
 
PLAY! (Köln)
Pat Panda, Brian Brainstorm, SubMarine, Void, Autodrive, Jaycut, Kolt Siewerts, Hi:Radiation, DJ Bootleg, Emin, Rogue Kid, Maxington, Chris Rye, Bwoi, Immersion, Makah, Cypher, Rimmi, Mowog, DJ Schorsch, TJ
 
e-Lake & Globalux (Luxemburg)
Thierry W., Fonclair & Miss Nat-h-lee, Marco Rota, Chich & D.Noyse, Eastone, La Lima, AL-x, Phat Eric, Pikay, Alex Heide b2b Riven, Tasso & Jo’s, WazToo, D.O.D., Twain, Mauricio Morkun, MC Matos
 
Mixery-Opening mit der DASDING Plattenlegercrew (Stuttgart)
Stephan Hinz (DJ-Set), DGeorge, Mvchacho, Mario Daic b2b Tim Tanner, Lunatix, Adi Dassler
nature one 2017

 

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web