Armin van Buuren roztančil 80 000 fanoušků na největší sólové show

Dvakrát 40.000 fanoušků z 97 různých zemí ve vyprodané Amsterdam Aréně. Show kterou připravovalo na dvě stovky lidí, obří LED obrazovku o rozloze 1200m2, 2.000  explozí a ohňostrojů... Není divu, že "The Best Of Armin Only" byla opravdu největší sólová show Armina van Buurena.
 
Po skončení Armin prohlásil: "Stále se třesu, ta show, ten dav... Bylo to naprosto fenomenální. Jsem trochu vyčerpaný, ale uteklo to celkem rychle, hlavně proto, že mě to moc bavilo. Rád bych poděkoval všem lidem i firmám za podporu a veškerou spolupráci, mým fanouškům, samozřejmě Alda, 250K, DLP, Armada a Corrino Media Group. The Best Of Armin není jen můj úspěch, je to úspěch nás všech!
 
Živý přenos na ARMINONLY.TV, Facebook Live a nizozemské televizní stanice RTL 4 sledovalo více než 4.8 milionu diváků z celého světa. Ukázal se tak v plném rozsahu zájem o událost "The Best Of Armin Only". Diváci v přenosu tak mohli vidět  na scéně kromě samotného Armina i 22 hostujících umělců, 45 tanečníků, deset akrobatů, čtyři skokany na trampolíně a dvacetpět bubeníků.
 
 
Vstupenky na show The Best Of Armin Only, která se konala 13. května 2017 byly vyprodané během necelých deseti minut. Pro tak veliký zájem se pořadatelé rozhodli přidat show ještě na předešlý den, tedy pátek 12. května.
armin only the best of 2017 4
armin only the best of 2017 3armin only the best of 2017 2
armin only the best of 2017 1
Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web