Hvězda z Armada Music ØRJAN NILSEN doplní Armina van Buurena v Trenčíně

edmania 2017 orjan nilsenV úterý 4.července 2017 přinese slovenská EDMANIA to nejlepší, co světová taneční scéna nabízí. V Trenčíně vystoupí pětinásobný nejlepší světový DJ a producent Armin van Buuren! V rámci lineupu ho doplní norská hvězda vydavatelství Armada Music - Orjan Nilsen.
Nadšený, pracovitý a oddaný - to jsou tři slova, která zřejmě nejlépe ve zkratce vystihují norské DJské eso Orjana Nilsena. Posledních pár let ukazuje obecenstvu po celé planetě svým podáním obrazu toho, jak by měl DJ a producent 21. století vypadat.
Orjanova spolupráce s holandským vydavatelstvím Armada Music započala vydáním písně "Red Woods" v roce 2006 pod jeho DJským pseudonymem "DJ Governor". Během několika let působení našel Orjan svůj hudební podpis a předvedl ukázku svého obrovského potenciálu prostřednictvím nahrávek "La Guitarra" (2008), "Lovers Lane" a "So Long Radio" (2010). Své první album jako uznávaný umělec vydal Orjan v roce 2011 pod názvem "In My Opinion", které zaútočilo na přední žebříčky a vystřelil Orjana na seznam sledovaných umělců každého fanouška elektronické taneční hudby.
I přes obrovský úspěch alba "In My Opinion, Orjan neprokázal nejmenší známky zpomalení a brzo přišel s dalšími hvězdnými úspěchy v podobě tracků jako "Viking", "Atchoo" (2011) a rok 2012 odpálil ve spolupráci s Arminem van Buurenem písní pojmenovanou "Belter", pokračoval i sólovými "Amsterdam" a "Endymion" a na jeho konci bořil stěny klubů peckami "Copperfield" a "Filthy Fandango".
Díky své nakažlivé směsi robusního a melodického zvuku, jeho energii a nasazení za přehrávači se dostal Orjan do nejlepších světových klubů a na pódia největších festivalů. Na slovensku se představil na premiérové EDMANII ještě v roce 2015 a teď se vrací zpět, aby opět potěšil své fanoušky.
Buďte při tom a kupujte vstupenky v předprodeji na ticketportal.cz

 


ARMIN VAN BUUREN IN TRENČÍN
Datum: úterý 4.7.2016
Čas: 19:00 - 6:00
Místo konání: EXPO Center Trenčín

 

edmania 2017 armin 1

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web