Poslední SENSATION chystá jedno překvapení za druhým

V sobotu 8.července 2017 se bude v Amsterdamu konat úplně poslední Sensation. Naposledy se Amsterdam Aréna přemění na největší klub v zemi, tentokrát s výstižným názvem "THE FINAL".
Prodej vstupenek bude zahájen 27.února od 16:00 hodin.
S heslem "je čas říci sbohem" se po osmnácti letech ID&T rozloučí se senzační událostí v Nizozemsku. Závěrečné oslavy budou fenomenální, stejně jako zveřejněná jména "rozlučkové" párty. Nastoupí již legendární rezident Mr.White, Sunnery James & Ryan Marciano a Hardwell. Nebude samozřejmě chybět Fedde Le Grand, DJ, který měl nejvíce vystoupení na Sensation po celém světě. Pro tuto mimořádnou příležitost Fedde připraví speciální mix největších minulých i současných hitů, které jste mohli na Sensation slyšet. Seznam zveřejněných jmen uzavírá snad největší tahák letošní Sensation, tím je jako speciální host švédská dvojice Axwell & Ingrosso.
Pořadatelé ale schovávají jedno jméno světově legendárního DJe pod pokličkou jako překvapení! Celým večerem bude provázet již tradičně MC GEE.
Jako poslední moment nezapomenutelné noci se připravuje speciální hodina s řadou nizozemských DJů, kteří se budou na stagei střídat v back-to-back setu velkého finále SENSATION "THE FINAL".

 

sensation 2017 axwell ingrossosensation 2017 fedde

sensation 2017 hardwellsensation 2017 mr white

sensation 2017 sunnerysensation 2017 mcgee

 

sensation 2017 2

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web